jonathan_simba: (Default)
[personal profile] jonathan_simba
Кровавое сотоНАТО на своём канале в Ютубчике запилило видео о Вадиме Свириденко - нашем Герое и побратиме из 128-ки, который получил тяжёлые ранения во время боя с российско-фашистскими оккупантами под Иловайском в феврале 2015-го. Того самого, который представлял нашу страну на Марафоне морпехов США и который будет представлять её в сентябре в составе национальной сборной на "Іграх нескорених" ("Invictus Games") в Торонто. Стоит посмотреть:А вот Вадим, рядом с двумя другими нашими Героями - легендарным Игорем "Сумраком" Гордийчуком и мужественным Павлом "Сиглом" Чайкой - принимает поздравления от Пороха:Під час інтенсивних боїв з російськими окупантами під Дебальцевим на початку 2015 року 42-річний киянин отримав важке поранення і обмороження обох стоп і кистей рук. У відео наголошується, що Вадим побував у полоні, переніс ампутацію ніг і рук, однак не здався, пройшов курс реабілітації в США і заново відкрив життя.

"Якщо я хоча б одного солдата простимулював до життя, я вважаю, що це для мене великий успіх", – говорить у відео боєць.

А в Україні вже навіть навчилися вирощувати нові кістки (!) тяжкопораненим бійцям за допомогою біотехнологій.

В рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених" за допомогою біотехнологій ставлять на ноги і повертають до повноцінного життя військових, "приречених" на каліцтво.

Коштовне лікування повністю оплачується коштом небайдужих людей. Лише завдяки благодійникам вже уникнули інвалідності десятки захисників із важкими травмами. Але ще десятки потребують вашої допомоги. Давайте разом підтримаємо їх!


Via People`s Project. У них там ещё много интересного, рекоммендую, хунтаны. Сами регулярно им помогаем и вас призываем.

(no subject)

3/5/17 20:00 (UTC)
bytebuster: (Default)
Posted by [personal profile] bytebuster
Цей допис заслуговує на більшу кількість уваги блогосфери, ніж є зараз. Поширю у себе.