jonathan_simba: (Default)
[personal profile] jonathan_simba

Я об "Історії України від Діда Свирида", конечно. Вот-вот должен выйти.

А пока Свирид Опанасович готовит руку к подписыванию очередной тысячи-другой книг. И раздаёт интервью журналу "Фокус". Премного рекоммендую к прочтению, таскааать.

Кто ещё не приобрёл "Історію України від Діда Свирида" - сделать это по самой кошерной в Украине цене можно здесь: http://didsvyryd-history.com.ua/ . И себе в домашнюю библиотеку, и родным-близким на подарок.

Важно: средства от продажи книг пойдут на поддержку наших братьев по оружию на передовой, и прочее волонтёрство-меценатство.
На деньги от реализации первого тома вот, к примеру, реанимобиль купили.

P.S.: И следим за тем, шоб кругом порядок був! А не то, шо сичас... :)

(no subject)

12/1/17 16:23 (UTC)
rotozeev: (Default)
Posted by [personal profile] rotozeev
А Свирид Опанасович и Горький Лук - это не один и тот же человек?

є й така думка

12/1/17 20:31 (UTC)
vladmradio: (Default)
Posted by [personal profile] vladmradio

Бачу слід за розчаруванням у Савченко здіймається хвиля, яка потопить репутацію "сільського аналітика" діда Свирида.

Я колись давно купив електронну американську книжку про те, як писати статті. Прочитав і поставив чимало експериментів в блогосфері. Виявилося, що рекомендації мають сенс. Головний принцип - кожна стаття має містити одне речення, яке передає вичерпно головну ідею. Решта всього накручується на це речення. Воно може бути в центрі статті, на початку, в кінці - це вже засоби риторичні. Але воно має міститися, інакше ваша стаття буде лише набором тез. Це не означає, що вона не буде подобатися певному колу читачів. Ті. хто звик читати слова та речення, а не шукати зміст, тим може бути до смаку ваші здібності саме у формуванні речень та доборі слів.

Коли з'являється на обрії нізвідки якийсь масовий улюбленець, публіцист чи блогер, спробуйте взяти кілька його текстів та знайти в них оце осьове речення. Якщо воно не знаходиться, а текст все одне вам продовжує подобатися, значить, ви маєте справу зі спробою викликати реакцію ваших емоцій, а не розуму.

Стосовно діда Свирида, то з самого початку мені було очевидно, що ніякої аналітики насправді його промови не несуть. Позитивна тональність, кпини на адресу Путіна та Лаврова, "кулаки за Надю Савченко та інших наших полонених" - все це не інформація і не аналітика, хоча може й бути чисто формально прив'язано до якоїсь події.

Під час емоційного вигоряння публіки в гостру фазу конфлікту це йшло на користь. Але як на фронті стало спокійніше, то брак реальної ідейної платформи все більше й більше ставав наочним. А як знадобилася конкретна позиція по висловлюваннях Савченко, дід Свирид написав незвичайно багато літер, але на цей раз публіку не задовольнив. Що й не дивно, бо не варто очікувати позиції від працівника ЗМІ, яке належить Пінчуку. Спробуйте провести аналіз ваших інших улюбленців, щоб не вигоряти емоційно через наступні розчарування.

(no subject)

12/1/17 21:39 (UTC)
vladmradio: (Default)
Posted by [personal profile] vladmradio
це знають ще у яслах малі діти, що краще перебдіть, ніж недобдіти

(no subject)

12/1/17 21:36 (UTC)
muziker: (Default)
Posted by [personal profile] muziker
ух как мне срочно надо бы с автографом!

(no subject)

12/1/17 21:54 (UTC)
muziker: (Default)
Posted by [personal profile] muziker
первых шесть штук раздарил, хватит пожалуй) а вот второй хотелось бы, а то я мозг сломал, что верному товарищу на днюху подарить, чтоб не хуже чем в прошлом году было, а в прошлом году был первый том с автографом. такая вот логическая цепочка,да

(no subject)

12/1/17 22:02 (UTC)
muziker: (Default)
Posted by [personal profile] muziker
Друже, если можно, в личку, ок? а то я в последнее время в тырнете редкий гость, уж не знаю как оно будет дальше, или ответом на какой-нибудь комент, почту-то я хоть раз в день но просматриваю

(no subject)

12/1/17 22:04 (UTC)
muziker: (Default)
Posted by [personal profile] muziker
спасибо,жду с нетерпением)

(no subject)

24/1/17 19:43 (UTC)
prof_eug: (Default)
Posted by [personal profile] prof_eug
Да, отличная книга - друзья прислали мне экземпляр с автографом.